Skip to content
Etter programvare
Etter moduler
Automatiser fakturahåndtering og gjør smartere innkjøp.

Digitaliser fakturainnsamling, godkjenning og behandling, og ta bedre innkjøpsbeslutninger med vår AI-drevne programvare.

Etter bransje
Etter løsning
Kundehistorier
Fra dem som er blitt oppriktig glad i Eye-share

Se hvordan noen av våre kunder har fått effektivisert sine økonomiprosesser med Eye-share: Fra vellykket automatisering til forbedret etterlevelse – dette er hentet rett fra fra hverdagen til våre kunder – se nærmere på det du også!

Våre løsninger

Si farvel til manuell fakturabehandling – og hei til en enklere hverdag:  Med eye-share kan du automatisere godkjenninger, redusere feil og få full kontroll over hele fakturaprosessen, slik at dere kan fokusere på det som virkelig betyr noe.

Caroline Karlsen Klæth og Kristian Fridtjof Funderud

Få med deg siste nytt om våre løsninger – spennende funksjoner og nye oppdateringer non-stop!

Få med deg siste nytt Eye-share. 

Fordyp deg i spennende innsikt om bransjetrender, nye teknologier og utfordringene som møter en CFO i dag.

Møt oss i virkeligheten! Bli med på våre arrangementer eller møt oss på bransjetreff over hele verden og bli litt klokere på hva vi kan vente oss av fremtidens økonomiprosesser.

Bli med på Eye-shares Sofaprat og møt våre eksperter som diskuterer både AI, AP, P2P og andre bransjesaker og temaer som er viktige for deg i din hverdag.

Trenger du litt hjelp? Besøk vår supportportal for å enkelt og effektivt melde inn saker, få problemer løst og gjort nødvendige oppgraderinger.

menu-product
Eye-Share_Stavanger_Flare-76-1
menu-blog
menu-events
menu-webinars
menu-support

Treff oss på ShipIT Conference 2025

Athen
30. september

Nysgjerrig på de nyeste trendene innen maritim digital transformasjon og cybersikkerhet?

Tirsdag 30. september er vi i Athen for å delta på den 11. ShipIT Conference 2025, det ledende forumet for maritim digital transformasjon og cybersikkerhet.

Konferansen samler rederier, teknologipartnere og myndigheter for å snakke om de nyeste trendene innen digitalisering, grønn omstilling og cyberrisiko.

Fra Eye-share stiller Kenneth Sætre og Mats Danielsen, klare til å møte bransjekolleger og vise hvordan smarte økonomiprosesser kan gi både mer effektiv drift og en mer bærekraftig fremtid for shipping.

 

På agendaen står blant annet:

  • Ny teknologi som løfter ytelsen på fartøy

  • Digitalisering og krav til cybersikkerhet

  • Hvordan sikker digitalisering kan drive grønn omstilling

Vi ser frem til spennende samtaler og inspirasjon om fremtidens maritime digitalisering.

Kenneth flare

Skal du på ShipIT? Vi tar gjerne en prat!

 
Kenneth Sætre, Director Partners & International Offices i Eye-share

E-post: kenneth.saetre@eye-share.no

Mats Danielsen, Sales Manager i Eye-share

E-post :mats.danielsen@eye-share.no